Вибір електронного майданчика для участі в аукціонах, тендерах та звичайних торгах – це процес, з яким доводиться зіштовхнутися всім користувачам. Перше, що потрібно зробити – це відсіяти всі варіанти з неакредитованими сервісами. Розглядати потрібно лише ті майданчики, що мають акредитацію в ПроЗорро. 

Цей фактор є основною гарантією того, що торги будуть дійсно проведені на прозорій основі й з врахуванням всіх вимог чинного законодавства країни.

Серед більш як 10-ти електронних майданчиків у вас є можливість обрати якийсь один. Тут вже багато залежить від того, які завдання ви перед собою ставите. Обирати потрібно майданчик, щоб ним було зручно користуватися як новачку так і вже більш досвідченим користувачам.

Ви можете ознайомитися з повним переліком акредитованих майданчиків, якщо перейдете на сайт aeaep.com.ua, де вся ця інформація знаходиться у вільному доступі. 

Як пройти реєстрацію та що потрібно зробити з самого початку?!

Ви не можете відразу зайти на електронний майданчик й подавати заявку на участь в електронних аукціонах.

Спершу, вам доведеться пройти реєстрацію, що є обов’язковою для всіх учасників. Зазвичай, для цього учасникові потрібно виконати такі пункти, як:

  • Внесення основних даних про себе – мова йде про заповнення ФІО, номера мобільного й тому подібної інформації;
  • Завантаження пакету документів – тут вже все залежить від конкретно взятого учасника. Кожен завантажує ті папери, що вважає за потрібне;
  • Прив’язка облікового запису – для цього, можна взяти за основу мобільний телефон, електронну пошту або ж будь-який інший варіант;
  • Створення унікального паролю й логіну – це ще один стандартний процес, через який проходять всі користувачі електронних майданчиків;
  • Проходження акредитації – тут вже все залежить від конкретно обраного майданчика та основних напрямків з аукціонами.

Зазвичай, реєстрація на сайті електронного майданчика для участі в торгах – це не є якимось незрозумілим процесом. Більш того, на самих сайтах прописуються всі інструкції і користувачеві потрібно лише слідувати конкретним крокам, які є обов’язковими.

Щоб спростити процесс реєстрації, можна ще до вибору майданчика пошукати відгуки про те, на якому сайті пройти все це буде найпростіше.