Зараз, коли набув чинності указ українського уряду про дозвіл на продаж деревних порід. Українська універсальна біржа розроблена спеціально для цього випадку. У грудні 2019 року указ № 1178 дозволив продавати необроблені дерева через Інтернет https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/prodat-dub-kruglyak-u-zhtomri-na-prozoroprodazhi/.

За законом лише великі фірми можуть поставляти частину деревини на продаж, що становить приблизно 25 відсотків на місяць. Дозволено продавати продукцію на офіційному веб-сайті Prozorro.

Ви можете придбати деревину дуба, відвідавши веб-сайт Prozorro.Sale. Перші тендери пройшли успішно, лісництво за пару тижнів збільшило бюджет на 36 млн. грн. Будь-який бажаючий може купити дуже багато дуба круглого дуже швидко. Продукція постачається від виробника з дотриманням усіх даних про приватні продажі.

Поки що електронна торгівля є нововведенням, тому робота над ними все ще триває. В аукціоні можуть взяти участь великі підприємства, які заробляють великі суми, що перевищують 10 млн. грн. у рік.

Як прийняти участь в аукціоні?

Скористайтеся пошуковою системою УУБ. Завдяки його підтримці можна легко знайти необхідні товари або аукціон. Перейдіть до розділу з назвою «деревина» та введіть у спливаючому вікні ім’я клієнта, регіон продажу, номер аукціону, суму.

Електронна система, яка підтримує продаж державних активів сюди входять всілякі машини, нерухомість, майно людей, які збанкрутували, спеціальні дозволи на видобуток відповідних корисних копалин є Прозорро.Продажі.

Економічна сторона України почала підніматися до найвищого рівня в результаті торгу. Державний заповідник став доступним для більш широкого кола людей. Щороку бюджет приносить державі чудові доходи.

Всього за 4 роки кожен рівень доходу зріс на 28 млрд. грн. Контроль за деревиною здійснюється за допомогою електронного обліку та системи Prozorro. Виявляється, зараз значно менше людей, котрі можуть вчиняти протиправні дії з деревинним циклом. Все завдяки новому закону.

Зайдіть на сайт і придбайте дубову деревину в УУБ. Обмін гарантує законність процесу, все відбувається добросовісно і без посередників. Сайт дозволяє ознайомитись з роботою порталу та з’ясувати результати з усіх питань.