Якщо вас збиває з пантелику покупка пиломатеріалів з дуба, перейдіть на українську енергетичну біржу https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kupiti-pilovnik-duba-za-vigidnimi-tsinami-na-majdanchiku-tb-ueb/ і отримайте вичерпну пораду. УЕБ належить до акредитованої платформи системи Prozorro.Sale. Він ефективний у багатьох сферах: володіння банкрутами-боржниками, продаж або оренда різного роду приміщень, погана приватизація, Надрокористування.

За 8 місяців за результатами відкритих аукціонів до бюджету України надійшло 28,8 мільйона гривень. Цей напрямок реформується, розвивається і має великі перспективи.

Купити дубові колоди від виробника на аукціоні Prozorro

Раніше деревообробні компанії використовували прямі контракти для закупівлі дуба або інших порід деревини. Такі продажі часто супроводжувалися хабарами і зниженням цін на продукцію.

Через таку недобросовісність і корупцію лісгоспи несли збитки, а іноді навіть повністю збанкрутували. Однак все змінилося після участі в аукціонах, пов’язаних з модулем Prozorro.Sale, починаючи з 1 лютого 2020 року.

Трансформація ринку тільки почалася, і величезні компанії лісового сектора змушені продавати частину своєї продукції через прозору систему. Однак на даному етапі діють обмеження за вартістю (від 200 000 гривень) і обсягом (від 150 кубометрів) виставляються лотів. Однак в майбутньому планується залучити до торгів невеликі компанії і зняти вищевказані обмеження./

Купити колоди дуба на платформі УЕБ вигідно і швидко

З моменту старту нового проекту, що передбачає проведення аукціонів лісових ресурсів в Прозорро, продажі національних лісових компаній отримали понад 13 мільйонів гривень виручки. Для того, щоб приєднатися до учасників обміну, необхідно зареєструватися на сайті.

Наші фахівці завжди зможуть проконсультувати вас і надати всю необхідну інформацію про аукціони на сайті. Ви також можете підписатися на розсилку новин по електронній пошті і завжди бути в курсі актуальної інформації про хід прозорої торгівлі, а також про розміщення нових лотів.