Коли ви вже отримали деяку довідкову інформацію та важливу термінологію, давайте поринемо у те, як насправді працює криптовалюта, і розглянемо різні варіанти її використання.

Торгівля або інвестування в криптовалюту

Подібно до торгівлі іноземною валютою (Форекс), ви можете інвестувати та торгувати криптовалютами. Знову ж таки, як і при торгівлі традиційними акціями, вам потрібно буде відкрити рахунок на біржі. У криптовалютному середовищі ваш портфель зазвичай називають гаманцем. Ваш гаманець має унікальну адресу, за якою вам можуть бути відправлені активи, відомий як відкритий ключ, а доступ до нього ви можете отримати тільки за допомогою вашого закритого ключа — схожий на PIN-код.

Ви можете купити біткоін через спеціальні біржі криптовалют, наприклад тут https://www.bybit.com/ru-RU/. Ваш найкращий вибір – це високонадійна біржа цифрових активів, яка регулюється Комісією з цінних паперів та бірж (SEC) та приділяє найбільшу увагу безпеці своїх користувачів. Вона також повинна пропонувати такі активи, як Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT) та десятки інших за найкращими ставками та з найнижчим спредом.

Фінансові операції

Багато криптовалют називають себе «цифровими грошима». Це означає, що так само, як ви можете заплатити за щось доларами, ви можете купувати або продавати речі за допомогою криптовалют. Звісно, якщо це законно у цій країні.

Майнінг

Майнінг криптовалют – ще одне популярне застосування цих цифрових активів. Процес майнінгу включає рішення надзвичайно складних рівнянь, відомих як хеші, для підтвердження транзакцій в мережі. В обмін на швидке рішення хеша майнер отримує винагороду в криптовалюті.

Яка найпопулярніша криптовалюта?

Біткоін — найпопулярніший цифровий актив, оскільки він був першою існуючою криптовалютою. З самого початку він розглядався як сховище цінності та технологія, яка може змінити спосіб, яким люди роблять угоди один з одним. Технологія блокчейн біткоіну дозволяє усунути посередника та створити безпечну, надійну однорангову мережу.

З моменту появи біткоіну, ця цифрова валюта довела, що вона є найприбутковішою порівняно з усіма наявними монетами та проектами. Це, безперечно, одна з головних причин, чому люди продовжують інвестувати в Біткоін. Крім біткоіна, існує понад 5 000 криптовалют, які називаються альткоінами чи альтернативними монетами. Якщо у вас є бажання почати торгувати різними криптовалютами, зробити це можна через спеціалізовані біржі, такі як ця https://www.bybit.com/uk-UA/. Це буде оптимальний варіант почати свій шлях трейдера у крипто світі та знайти тут все необхідне.

Що таке Tether (USDT)

Tether (USDT) — це ще одна стабільна монета, що добре зарекомендувала себе. Однак він унікальний тим, що працює не на власному блокчейн-ланцюжку, а на інших ланцюжках, подібних до ланцюжка Біткоіна. Наразі це найбільш поширена стабільна монета.