В останні роки криптовалютна індустрія пропонує одні з найприбутковіших інвестиційних можливостей у світі. Це зауважили і власники малого бізнесу. Багато хто з них тепер покладається на криптовалютні інвестиції, які складають значну частину їхніх особистих портфелів. Але з початку цього року інвестиційні ринки – у тому числі й криптовалютний – вступили на «ведмежу» територію. І це створює значне фінансове навантаження на власників бізнесу, яким тепер доводиться балансувати між власним фінансовим благополуччям та благополуччям свого бізнесу.

В результаті багато хто почав позбавлятися криптовалют, щоб уникнути подальших втрат. Але, як і у випадку з фондовим ринком, саме ті люди, які не повертають зі шляху, зрештою виявляться у виграші. І замість того, щоб позбавлятися крипто активів, власникам бізнесу слід змінити конфігурацію своїх портфелів, щоб обмежити ризики, використовуючи переваги волатильності ринку.

Ось крипто інвестиційна стратегія, яку власники бізнесу мають розглянути, щоб пережити спад. До речі, вести торговельну діяльність та працювати з криптовалютами найпростіше на спеціалізованому майданчику https://www.bybit.com/ru-RU/. Тут усі ваші кошти будуть у безпеці та ви отримаєте повний набір інструментів для трейдингу.

Автоматизована торгівля GRID

Одна з найбільших проблем інвестування на нестабільному ринку полягає в тому, що неможливо довго дотримуватись якоїсь стратегії. Дикі коливання цін можуть призвести до того, що те, що здавалося надійним інвестиційним вибором сьогодні, завтра видасться поганою ідеєю. Але інвестори мають змогу отримати вигоду з волатильності — якщо вони готові передати свої рахунки в управління боту для торгівлі криптовалютами. Таким чином, вони можуть розробити та реалізувати автоматизовану стратегію GRID, здатну приносити високий прибуток на волатильному ринку.

Стратегія GRID дозволяє інвестору заздалегідь вибрати кілька цінових точок входу та виходу і покладається на автоматизацію, щоб розмістити правильні ордери, коли з’являються можливості. Перевага цієї стратегії полягає в тому, що вона дозволяє інвестору налаштовувати свій підхід відповідно до його індивідуальної толерантності до ризику. А оскільки ця стратегія спирається на коливання ринку, вона може працювати на користь інвестора незалежно від того, як поводиться ринок загалом.

Коли ринок працює добре, він заробляє на купівлі за більш низькі та продажу за більш високі ціни. А коли ринок демонструє слабкість, він робить усе навпаки, отримуючи прибуток на коротких ордерах, що дозволяють заробити на падінні. Іншими словами, це ідеальне довгострокове рішення для крипто інвесторів. Випробувати стратегію вже зараз можна на крипто біржі https://www.bybit.com/uk-UA/. Ринок якраз переживає високу волатильність, тому момент підібраний правильно.