Для того, щоб вигідно продавати чи купувати транспортні засоби без переплат, треба брати участь у відкритих аукціонах. Система державних закупівель ProZorro – це універсальний онлайн ресурс, який призначений для створення прозорих умов при проведенні торгових операцій. Попередньо система Прозорро створювалася для знищення корупційних та тіньових схем при продажу чи закупівлі товарів чи послуг держаними та комунальними підприємствами. Для того, щоб приймати участь у публічних торгах, реєструйтеся на Прозорро чи його офіційних майданчиках. Це Українська Універсальна біржа (УУБ), яка відноситься до офіційних партнерів Прозорро. Інформацію про УУБ та можливості учасників читайте за посиланням megasale.com.ua

Як купити вантажні транспортні засоби на ProZorro.Sale

До вантажних ТЗ відносяться машини, які застосовуються для транспортування вантажів різної категорії та призначення. В цьому сегменті представлено великий вибрів автомобілів різних марок, вантажопід`ємності та призначення. Для вибору транспортного засобу потрібно визначити, який вантаж буде перевозитися (штучний, насипний, наливний, той, який швидко псується та інші параметри).

Які види вантажних машин можна придбати на відкритих аукціонах:

  • Вантажні мікроавтобуси. Компактні машини тоннажністю 1-3 тони.
  • Вантажні тягачі з причепами. Можуть перевозити 20-40 тон.
  • Відкриті платформи для перевезення обладнання, великих конструкцій та автомобілів.
  • Контейнеровози.
  • Цистерни.
  • Машини з системою самозвалення.
  • Рефрижератори, авто з ізотермічними фургонами та ін..

Можна купити чи продати вантажний автомобіль з тентом чи закритим бортом, відкритою платформою с системою закріплення конструкцій. Щоб стати учасником аукціону. Потрібно пройти реєстрацію на Прозорро чи акредитованому майданчику.

Плюси купівлі-продажу вантажних ТХ на біржових торгах

Перевагами публічних аукціонів є їх відкритість та доступність всіх бажаючих та спроможних учасників. Для оголошення тендеру потрібно бути зареєстрованим в онлайн системі як постачальник, для придбання лоту – як замовник. Продавець оголошує аукціон, вказує технічні характеристика машин, стан, рік випуску, стартову ціну. Учасники при подаванні заявок на участь вказують свої стартові пропозиції вартості. Під час публічного аукціону перемогу отримує той, хто запропонував продавцеві найкращу ціну.