На сьогоднішній день електронні аукціони користуються великою популярністю: за допомогою системи Прозорро.Продажі можна швидко купити або продати майно, автомобілі, побутову техніку. Публічні аукціони вже принесли державі прибуток, в розмірі 21 мільярд гривень, і цей показник невпинно збільшується. Купити новий автомобіль або вживаний на ProZorro.Sale просто, достатньо перейти на сайт www.uub.com.ua/prozorro/sale/avtomobili/ , та пройти реєстрацію.

Продаж авто державної власності в системі ProZorro.Sale

У сучасному світі важко уявити, як можна обходитися без автомобіля. Люди користуються автомобілями в багатьох областях особистої і професійної діяльності. При відкритті свого бізнесу, перевезення вантажу, подорожах — автомобіль прийде на допомогу. В системі Прозорро.Продажі вартість автомобіля буде значно нижче, хоча якісні характеристики не поступаються моделям, які стоять в автосалонах.

У категорії «Автомобілі» в системі Прозоро.Продажі є такі категорії лотів:

•        автомобіль легковий;

·         автомобіль вантажний;

•        автомобіль преміум-класу;

•        пасажирський транспорт;

•        броньований автомобіль для інкасації;

•        вантажопідйомники, евакуатори і інша спецтехніка.

Найменша вартість на автомобілі в системі Прозорро.Продажі дорівнює 15 000 грн. є і такі автомобілі, які вийшли з ладу — їх здобувають майстерні по ремонту автомобілів.

Купити авто в Прозоро.Продажі на сайті «Української універсальної біржі»

Основні переваги покупки автомобіля в системі Прозорро.Продажі– прозорість, чесність і рівність учасників. Такий підхід викликає довіру у покупців і продавців, число яких на майданчиках ProZorro.Sale збільшується щодня.

Стати спостерігачем торгів в системі ProZorro.Sale може абсолютно всі бажаючі. Запроваджена система чесних торгів стала стримуючим механізмом для корупціонерів, так як всі порушення відразу надають розголосу.

Консультанти «Українській універсальній біржі» дадуть відповідь на всі питання, а персональний консультант допоможе в оформленні заявки, а також навчить тонкощам ведення аукціонів і перемозі в потрібних лотах. Реєструйтеся на майданчику sale.uub.com.ua, вибирайте цікаві лоти, робіть свої ставки і перемагайте.