Електронні продажі земельної ділянки не так складні, як може показатися. Особливий інтерес викликають пропозиції, адже саме тут можна придбати як приватні, так і не приватні приміщення за самими ідеальними цінами.  Більш того, всі тендери проводяться відкрито і відповідно до чинного законодавства.  Наприклад, придбати підсобне майно за бартером нескладно.  Угоди, ви гарантовано убезпечите себе від усіх небезпек, в світлі того факту, що продавці повністю перевірені та не мають «сумнівної» історії.

Швидка покупка землі за простими угодами

Електронні розпродажі структури ProZorro.Sale були вперше розіслані 5 років тому. Завдяки простій і розумній системі управління і вільному допуску до розміщення для всіх учасників вони відразу ж придбали суспільну впевненість.  Сьогодні ви можете придбати все, від праски до першокласної землі в центрі Києва.  Дуже довгий час за рахунок онлайн-продажів можна було придбати 21 млрд грн: за цей час було проведено понад 2000 продажів за пропозицією землі на простому приміщенні.  Угоди, сумарна вигода за якими склала 6 млрд грн.

Ще одна важлива сприятлива позиція для відкритих продажів-це розвиток розумної ринкової вартості. Земля, яку можна придбати через Прозорро, більшу частину часу можна купити за її реальною вартістю, а не тією, яка демонструється в рекламі.

В рамках ProZorro.Sale потенційні покупці можуть купувати приватні, приватні та механічні землі, на які претендує держава, місцеві уряди або люди.  І величезні зусилля, і звичайні жителі зацікавлені в пропозиції землі в цьому напрямку. Продаж.  Часто вартість великої пропозиції при повторному обміні бартером зменшується в кілька разів, що може стати відмінним початком для управління бізнесом або зміни умов проживання.

Вони пропонують землю прямо.  Угоди Фонд державного майна України, Національний банк, міські та селищні сходи, а також землі ліквідованих банків фактично продаються на електронних торгах.  Базова витрата окремих ділянок становить 3 тисячі гривень, але найдорожча земля за всю історію ДП «Прозорро.Продажі » була продана через сайт Української універсальної біржі, вартістю900 мільйонів гривень.

Беріть участь в закритих торгах землі в Прозоро

Відкрита пропозиція землі на Прозорро.  Угода має безліч преференцій, зокрема, брак посередників.  Ви не витрачаєте додаткові гроші, побоюючись знайти неспеціалістів або навіть обманщиків.  Щоб купити землю, зареєстровану на Прозорро, вам просто потрібно зареєструватися на сайті Української універсальної біржі-авторитетного етапу , який з самого початку активно допомагав державному підприємству » Прозорро.Продаж».

Звертаючись до профільних фахівців УУБ, Ви отримуєте максимальну допомогу. Індивідуальний консультант з радістю відповість на всі запити, допоможе вам зареєструватися на сайті і нагадає вам про продаж, як і очікувалося.

Цікаво? Заходьте на сайт та дізнавайтесь більше: uub.in.ua