В Україні електронні аукціони, на яких здійснюється продаж і купівля конфіскату, в тому числі автомобілів – досить поширена практика, що надає багатьом шанс недорого та швидко купити авто через торги на майданчиках ProZorro.Sale. Для того, щоб взяти участь в тендері, досить зареєструватися на одному з акредитованих майданчиків.

Чому аукціони Прозорро так популярні

Суть продажів на автоаукционах проста. Дилер вибирає необхідний лот та пропонує продавцю свою ціну (ставку). Так роблять також всі інші учасники. Переможцем стає той, хто запропонував найвигіднішу ставку. Потім відбувається оформлення документів, що підтверджують придбання автомобіля, транспорт доставляють переможцю.

Такого роду торги – це можливість вигідно реалізувати різні види легкового та вантажного транспорту, найчастіше з числа заставних машин, а також конфіскованих з питань банкрутства підприємства.

Особливості та переваги торгів через аукціони Prozorro

Продажі комерційного транспорту, банківського конфіскату, автомобілів з Європи, Росії та інших країн на аукціонах без реєстрації завжди несуть певний ризик для сторін. Тому все більше людей віддають перевагу більш надійного способу – купівлі на державних майданчиках, де угоди відбуваються чесно та відкрито. Одним з кращих варіантів для дилерів є придбати авто через майданчики Прозорро.

Державний аукціон на платформі Прозоро – це викуп на торгах вантажних автомобілів та легковиків за правилами, затвердженими Мін’юст, тобто здійснюється розпродаж арештованого майна та продаж кредитних авто, які були під заставою в будь-якому банку України.

Основні переваги торгівлі через акредитовані майданчики Prozorro:

  • гарантована юридична чистота;
  • гарний стан транспорту;
  • приваблива ціна.

Треба розуміти, що при легальному продажу юристи старанно перевіряють документацію. До того ж, заставні машини зазвичай мають невеликий пробіг та обслуговуються на сертифікованих СТО, що також робить їх дуже привабливими для покупців.

Майданчики Prozorro.Sale використовуються не лише для торгівлі конфіскованим транспортом. На них можна придбати різноманітні товари, такі як деревину. Деталі за посиланням: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/kuplyu-plovnk-duba-cherez-prozorrosale/.