Купівля комерційної нерухомості на сьогоднішній день дуже актуальна. З погляду вигідності інвестування вона не поступається житловій нерухомості. Наявність у бізнесу свого майна безпосередньо впливає на підприємницьку діяльність. Воно часто є основою ведення бізнесу, і навіть індикатором величини ділової активності.

При купівлі комерційної нерухомості, перш за все, необхідно з’ясувати, які об’єкти в цю категорію входять і як провести процедуру купівлі-продажу чесно і швидко.

Купити комерційну нерухомість в Україні вигідно

Нерухомість називають комерційною у тому випадку, якщо вона не відноситься до житлового фонду, і в ній ніхто постійно не проживає. Не менш важливою ознакою є ціль використання. Власники приватного бізнесу часто використовують таке майно для ведення своєї підприємницької діяльності та отримання доходів.

Придбання комерційної нерухомості передбачає отримання у власне використання будівель нежитлового призначення, ведення власної справи, подальше здавання майна в оренду або перепродаж. У такі об’єкти часто інвестують великі інвестори, які мають величезний капітал і бачать перспективу такій угоді. На сьогоднішній момент ринок нерухомості – один із найстабільніших ринків. Здійснюючи угоду, підприємці можуть суттєво примножити свій прибуток.

З огляду на все перераховане вище, виникає актуальне питання стосовно того, де купити таку нерухомість. Однією з передових платформ сьогодні є система Prozorro.Sale. На майданчиках, які офіційно працюють із системою, можна знайти різноманітні лоти комерційної нерухомості. До одного з таких майданчиків належить Українська універсальна біржа https://sale.uub.com.ua/news/kupyty-komercijnu-neruhomistq-cherez-systemu-prozorro-prodazhi.   Відкритість аукціонів дозволяє запобігти корупції в українській економіці, оскільки відбувається повний контроль з боку уповноважених органів. Саме для того і потрібна прозора система торгів, в процесі котрих всі учасники будуть знаходитись у рівних умовах.

Купити комерційну нерухомість на сайті Української універсальної біржі

Експертами було виділено три напрямки, за якими працюють підприємці після придбання комерційної нерухомості.

  1. Наступний перепродаж. Підприємець може купити будинок на етапі будівництва, а потім продати свої квадратні метри іншій особі та отримати прибуток від різниці угод.
  2. Здача у найм. Сюди можна зарахувати салони краси, магазини, кафе.
  3. Купівля нерухомості з метою ведення власного бізнесу, щоб не переплачувати за оренду.

На майданчику Української універсальної біржі можна знайти різноманітне майно для різних цілей. Тут представлені не тільки лоти комерційної нерухомості, але й можна знайти потрібні товари в Україні. Учасники таких аукціонів знаходяться у рівних умовах, та виграє той, хто зробить більшу ставку. Завдяки системі повністю знищені сірі схеми та корупція.