Де купити криптовалюту? Це питання виникає частіше, ніж ви вважаєте. Більшість людей купують біткоін та інші криптовалюти на онлайн-біржах. У деяких країнах ви можете придбати криптовалюту, використовуючи сервіси грошових переказів, такі як PayPal. І, звичайно, ви також можете купити криптовалюту у банкоматі, якщо ви живете неподалік від нього.

Залежно від вашого досвіду та потреб, найкращим місцем для покупки криптовалюти може бути онлайн-платформа, така як https://www.bybit.com/ru-RU/, децентралізована біржа або біткоін-банкомат.

Як безпечно зберігати криптовалюту

Після того, як ви вибрали спосіб і місце купівлі криптовалюти, вам знадобиться місце для її зберігання. Кількість блокчейн-гаманців продовжує зростати, і нині їх використовують понад 50 мільйонів. Ці цифрові гаманці підтримують цілий ряд криптовалют, включаючи стейблкоіни (які прив’язані 1:1 до фіатних еквівалентів, таких як долар США), власні активи блокчейну, такі як BTC, та токени, засновані на ERC-20 та інших стандартах.

Навіть якщо ви вирішили, які криптовалюти ви хочете накопичити, їхнє зберігання — ще одна важлива частина головоломки. Існують десятки варіантів зберігання, кожен з яких має свої переваги та недоліки. Якщо ви новачок у світі криптовалют, ви можете бути шоковані кількістю варіантів гаманців у вашому розпорядженні.

Як працюють крипто гаманці

Крипто гаманці схожі на банківські рахунки в інтернеті. Кожен гаманець має адресу, відкритий ключ та закритий ключ. У гаманці не зберігаються ваші цифрові засоби. Вони перебувають у блокчейні. Гаманець надає вам доступ до засобів, адресу для їх отримання та інтерфейс для проведення транзакцій. За умови, що ви володієте закритим ключем і не ділитесь ним ні з ким, кошти в гаманці належать вам і тільки вам.

Усередині гаманця ви можете відправляти криптовалюту друзям, родичам чи торговцям. Ви можете отримувати токени від інших, переглядати вартість свого криптовалютного портфеля та міняти один актив на інший. Деякі гаманці дозволяють купувати криптовалюту, використовуючи різні способи оплати.

Який варіант найкраще підходить для вас?

Криптовалюта цінна. Як і ваш крипто гаманець. Проведіть дослідження та виберіть рішення, яке поєднує в собі безпеку та доступність. Правильний цифровий гаманець, що забезпечує збереження ваших активів, дозволить вам спати спокійно та не втрачати надію довгі роки. Найпростіший спосіб розпочати роботу – і, ймовірно, найбезпечніший – це довіритися рахунку зберігача зі звичним захистом паролем, який можна скинути під час перевірки особистості.

Стимулюючі ін’єкції центральних банків призводять до того, що місцеві валюти у всьому світі втрачають купівельну спроможність. Це ще одна причина, через яку криптовалюта може розглядатися як хедж проти інфляції — або як інвестиція, що змінює життя, яке допоможе вам створити багатство у цифровому портфелі. Розпочати торгувати можна тут https://www.bybit.com/uk-UA/.