Формат електронного аукціону з кожним днем стає ще більш популярним. Ще якісь 5 років тому люди в Україні навіть не уявляли, що в форматі онлайн-торгів можна буде придбати майже все що завгодно.

На сьогодні, є досить багато перспективних напрямків з торгами. До таких можна віднести й продаж деревини. Враховуючи величезну кількість компаній, що зацікавлені в якісній деревині, немає нічого дивного в тому, що на такі лоти подається величезна кількість заявок.

Особливої уваги заслуговує саме необроблена деревина, що користується найбільшим попитом. Частіше за все, мова йде про ліс-кругляк, що не пройшов ще жодної стадії обробки, але цей фактор лише робить його більш цікавим для компаній, які подають свої заявки. 

Якщо вам цікаво більше дізнатися про те, як проводяться подібні торги, то ви можете перейти на сайт асоціації біржових та електронних майданчиків, де ви зможете знайти для себе дуже багато корисної та актуальної інформації. Для цього, вам буде достатньо перейти за посиланням https://aeaep.com.ua/information/prodazh-lisu-kruhliaka-v-ukraini-na-prozorykh-onlajn-auktsionakh

Як збільшити свої шанси на перемогу?!

Перш за все, потрібно серйозно підійти до питання пошуку оголошення. Важливим завданням користувача є аналіз таких моментів, як:

  • Географічне положення лісного господарства – це важливо, тому як окрім вартості самої сировини вам потрібно думати про те, як її доставити до потрібного місця;
  • Обсяги партії – не менш серйозним моментом є те, наскільки обрана партія сировини є великою, та чи готові ви до всіх фінансових затрат;
  • Якість сировини – особливу увагу потрібно приділити питанню відповідності по якості. Тобто, ви повинні чітко розуміти, чи підходить обрана партія деревини для того, щоб ви використали її в якомусь конкретному напрямку.

Що стосується підвищення шансів на перемогу, то тут можна загострити увагу лиш на таких моментах, як:

  • Відповідність документації;
  • Правильне оформлення заявки;
  • Своєчасне подання пропозиції;
  • Врахування побажань організатора торгів.

Це ті моменти, які не підвищать ваші шанси, але дадуть вам можливість стати одним з претендентів на перемогу в торгах. В цілому ж, сам формат прозорих торгів дає рівні умови кожному учасникові, незалежно від сторонніх факторів.