У системі Prozorro працює багато бірж. Щоб стати учасником торгів, необхідно зареєструватися на одному з цих сайтів. Особливо відомим серед них є сайт Української універсальній біржі. Реєстрація проста і займає кілька хвилин. Після такої реєстрації на сайті необхідно внести реєстраційний внесок, після чого буде дозволено віддати перевагу потрібному лоту і зробити на ньому свою першу ставку.

Важливо стежити за ходом торгів і, у міру зростання інших учасників, збільшувати вашу ставку, щоб стати переможцем. Після обрання переможця тендеру за його участю складається спеціальний договір та підписуються відповідні документи.

Перевага Української універсальна біржі

Українська універсальна біржа працює тривалий час, а саме з 1997 року. УУБ надає всі види послуг та є акредитованою платформою системи Prozorro, а отже, дозволено виділити такі переваги:

  1. Сайт має 4 рівні акредитації Міністерства економіки, торгівлі та сільського господарства.
  2. Допомагає здійснювати покупки максимально ефективно.
  3. Відноситься до провідного сайту за кількістю залучених клієнтів.

Сайт Української універсальної біржі має зрозумілий та простий інтерфейс, зрозумілий навіть недосвідченому користувачу ПК. Це суттєва специфіка, яка може залучити ще більше учасників. Підсвідомо зрозумілий інтерфейс – перевага будь-якої біржі, що працює в системі Prozorro.

Додатковою перевагою є те, що кожна інформація, яка замінюється на сайті, користується попитом, і кожен учасник, який пройшов реєстрацію, має до неї доступ. Усі лоти дійсні, і на них дозволяється робити ставки.

Якщо виникають труднощі з участю в аукціоні, досвідчені адміністратори компанії незмінно приходять підтримати та допомогти вирішити проблеми, що виникли. Професіоналізм адміністраторів сайту дозволяє здійснювати особистий підхід до всіх учасників торгів. Будьте впевнені, що співробітники УУБ https://sale.uub.com.ua/ru/news/kuplyu-kruglyak-dubu-u-ivano-frankivsqku-na-prozorro-prodazhi дадуть відповідь на будь -яке питання, що стосується процедури торгів на сайті.

Взяти участь в аукціоні може будь -який громадянин України завдяки системі Prozorro. Водночас не потрібно боятися обману, система розроблена таким чином, що кожен учасник аукціону має рівні права. На сайті немає сірих схем, корупції, відкатів. Все відбувається прозоро, і всі зацікавлені громадяни можуть стежити за процесом. Якщо будуть якісь порушення, це не залишиться непоміченим, громадськість з блискавичною швидкістю дізнається про нечесних учасників.

Розвиток системи Prozorro – це величезне досягнення українського уряду, це перехід до сучасних спеціальних технологій і, звичайно, найновіший рівень всієї держави. Будь-який громадянин України може пройти процес реєстрації та зробити свою першу ставку на лот.

Конфіскат в системі Прозорро

Конфіскатом називаються речі, вилучені органами правоохоронні на митниці України – спочатку контрабанду, яку нелегально прагнуть перевезти через кордон. Це може бути і авто, смартфони, побутова техніка, сигарети або дорога брендовий одяг. 

Довгий час таке майно лежить завмерши на складах, в той же час в Україні конфіскат митниці здатний і повинен забезпечувати прибуток. В недалекому майбутньому ситуація зміниться – у вересні 2019 р новообраний глава Державної митної служби заявив, що незабаром абсолютно весь конфіскат продаватиметься на цифрових майданчиках системи Prozorro.Sale.

Якого роду товари можна буде купити на торгах конфіскату в системі Прозорро.Продажі?

До цього часу електронний торг українського митного конфіскату вправі було організовувати лише одна компанія, яка на ділі і була монополістом. Однак навіть в таких обставинах відшукати вилученому майну нових володарів досить непросто. З технічного боку ціна подібного конфіскату не може бути менше стягнень, які нарахували митниця і які в більшості випадків складають дуже велику суму. 

Сьогодні виник насправді відмінний шанс підлогою створилася систему, оскільки реалізація якої б не було державній власності, нехай навіть і на аукціонах конфіскованого майна через акредитовані майданчики Prozorro.Sale., дає можливість залучити в рази більше учасників і реалізувати виставлені лоти за прийнятною вартістю ринку.

Наприклад, найбільш затребуваною категорією конфіскованого майна, придбати яке хотіли б багато українців, стають закордонні автомобілі. Купити їх в разі опублікування на відкритому аукціоні можливо буде найменше на 30% менше, ніж в салоні. До того ж, автомобілі з різними поломками завжди потрібні на всіляких СТО, де їх майже завжди розбирають на запасні частини.

Айфони і смартфони – даний різновид вид конфіскованого майна на митниці в Україні обов’язково викликає великий інтерес. Про це свідчить і випадок з вилученням на митниці партії новітніх одинадцятих айфонів. Такі товари обов’язково матимуть попит, завдяки цьому їх реалізації стане ще одним джерелом надходжень до державного бюджету.