Криптовалюта набирає популярності з кожним днем. Чи то її крайня волатильність, чи то обіцянка високих доходів, люди відчувають цікавість і потяг до такого роду активів. Ці віртуальні монети — свого роду перепочинок для тих, хто боявся втратити гроші на ринку на початку пандемії коронавірусу, і загадка для нових інвесторів. Зазвичай, коли люди говорять про криптовалюту, вони незмінно мають на увазі Біткоін, найбільшу і найстарішу з них. Люди можуть отримати біткоін в основному двома способами: або шляхом прямого інвестування через онлайн-біржі, або шляхом майнінгу за допомогою складних комп’ютерних установок. Інвестування в криптовалюту певною мірою схоже на торгівлю акціями.

Якщо ви хочете купити біткоін, обмінник буде одним із вдалих рішень. Також вам може стати в нагоді найкраща крипто біржа https://www.bybit.com/ru-RU/, щоб вирішити це завдання.

Що таке майнінг?

Це процес створення нових криптомонет шляхом вирішення складних математичних рівнянь. Коли людина інвестує в криптовалюту, дані про інвестиції заносяться до розподіленої бухгалтерської книги, яка називається блокчейн. Але процес завершується тільки тоді, коли «майнер» підтверджує законність транзакції. Після цього транзакція фіксується в блокчейні для загального огляду, і угода завершується.

Цей процес перевірки вимагає від майнерів розв’язання складних рівнянь. Вони змагаються один з одним у вирішенні цього завдання. Тим, хто робить це першим, виплачується частина транзакції як винагорода за їхні зусилля. Кожна успішна транзакція призводить до надходження в обіг нових монет. На майнера зі свого боку чекає нагорода за блок біткоіна.

Як добувати біткоін?

Як було сказано раніше, комп’ютер, необхідний для майнінгу, повинен мати величезну обчислювальну потужність. Для видобутку біткоінів потрібна швидкість, чим швидший комп’ютер, тим більше людина зможе добути і, відповідно, збільшити свої доходи. Якщо комп’ютер повільний, людина може програти іншим майнерам. Надійний графічний процесор (GPU) або відеокарта необхідні для майнінгу біткоінів. Потім необхідно створити гаманець Bitcoin і приєднатися до майнінгового пулу — групи майнерів, які об’єднують свої ресурси для збільшення потужності майнінгу. Майнери одного пулу розподіляють прибуток між собою. Навіть найприбутковіші крани біткоін не зрівняються з майнінгом.

За останні два роки криптовалютна індустрія демонструє безпрецедентне зростання. Її швидке зростання привабило багатьох інвесторів. З огляду на цифровий характер галузі, багато хакерів і людей з наміром обдурити інших також приєдналися до неї. Насправді, шахраї проникають у галузь, щоб обманювати користувачів, які нічого не підозрюють. У міру розвитку ринку шахраї теж удосконалюють свої навички. Тому вам варто завжди користуватися лише перевіреними сучасними криптовалютними біржами, такими як ця https://www.bybit.com/uk-UA/.