Криптовалютний ринок пройшов довгий шлях з моменту випуску першої монети, біткоіна, у 2009 році. За останні два роки він стрімко виріс у ціні та привернув безпрецедентну увагу після чого курс сильно впав. Незважаючи на високу волатильність галузі, нові інвестори виявили підвищену готовність зробити ставку на неї, щоб швидко примножити свої статки. Деякі з них отримали приголомшливі вигоди. Фінансові експерти кажуть, що криптовалюти, як і більшість інших інвестиційних інструментів, вимагають терпіння і довгострокової інвестиційної стратегії. Проте навіть найрозумніший інвестор не може виключити ризики, пов’язані з цією індустрією нового часу.

Отже, наскільки ж корисна криптовалютна індустрія як спосіб інвестування? Незважаючи на ризики, криптовалюта може допомогти вам заробити набагато швидше, ніж більшість інших подібних інструментів. Але з кожним роком дедалі менше людей думає, що біткоін це піраміда. Якщо ви вирішили стати частиною цього ринку, відвідайте сайт https://www.bybit.com/ru-RU/.

Вивчіть нішу

Перш ніж вкладати гроші, прочитайте та ознайомтеся з інформацією про криптовалюту і про те, як вона функціонує. Ключова область, на якій слід зосередитися, — це біржі, які полегшують криптовалютні транзакції. Велика частина інформації, необхідної потенційному інвестору, буде доступна на сайті біржі. Але інвестори також можуть зв’язатися з тими, хто більш досвідчений, ніж вони.

Володійте своїми грошима

Крім того, що криптовалютна індустрія є довгостроковим варіантом інвестування, вона працює за принципом децентралізації, тобто не потребує участі уряду або будь-якої іншої структури. Інвестори зберігають прямий контроль над своїми грошима. Ви можете завести гаманець біткоін онлайн і використовувати його в зручному для себе режимі. Якщо ви дізнаєтеся як поповнити біткоін гаманець з картки, то в підсумку можна буде отримати чимало переваг.

Години роботи ринку

На відміну від традиційних фондових ринків, торгівля цими монетами триває безперервно 24 години на добу 7 днів на тиждень. Тут немає годин відкриття або закриття. Інвесторам надається можливість торгувати з будь-якого місця і в будь-який час. Хоча все це працює на користь криптовалюти, є деякі ризики, які потребують уваги. Почати торгувати просто зараз можна на сайті https://www.bybit.com/uk-UA/.

Нерегульований ринок

Найбільше питання, що ховається в цій галузі, полягає в тому, що вона не регулюється. Саме це дає змогу інвесторам мати прямий контроль над своїми грошима, а також робить їх уразливими. Більшість криптовалют не підтримуються фінансовими установами. Хоча деякі країни почали приймати їх і таким чином створили свого роду мережу безпеки. Наступна проблема полягає в тому, що це відносно нова галузь. Не так багато людей знають про неї і ще менше інвестували в неї. Більшість людей не знайомі з термінами біткоін комісія, токени тощо.