Раніше, щоб закуповувати сировину в задоволеній кількості, потрібно було налагодити тісні зв’язки з керівництвом лісгосп або змістовно погодитися на неприйнятні умови. Тепер вам потрібен лише комп’ютер і стабільне з’єднання з глобальною мережею.

Досить опублікувати оголошення «Купити дуба круглого в Житомирі» на сайтах безкоштовних оголошень. Зареєструйтесь зараз на електронній платформі «Української енергетичної біржі»можна взяти участь у чесних аукціонах.

Як придбати дуб круглий в Житомирі чи будь-якій іншій області — нові правила продажу деревної сировини

Лісозаготівля та продаж деревини є дуже перспективним напрямком економіки країни, що вимагає комплексного підходу до вирішення низки існуючих проблем. Ліси займають менше 15% території нашої країни – за запасами деревини ми посідаємо шосте місце серед країн Європейського Союзу. Зокрема, дубовий круглий ліс, придбайте в Житомиріна платформі ueex.com.ua.

Тільки за офіційними даними, протягом 2019 року вітчизняні лісогосподарські підприємства перерахували до державного бюджету понад 15 млрд. грн, з них 3 млрд. грн. щорічно сплачується у вигляді податків і зборів.

Раніше круглий дуб у Житомирі та інших містах продавали без торгів — сторони легко підписували угоду, яка часто містила неправдиву інформацію. Клієнти часто отримували неякісну сировину, нечеснілісгоспи продавали навіть неліквідну деревину, щоб отримати більший дохід. Аукціони на Prozorro.Sale допомагають уникнути неприродно високих витрат.

Тільки в 2020 році в системі Prozorro було 1200 Інтернет-аукціонів. Понад 400 учасників змагались за ймовірність придбання деревини дуба, сосни, бука, ялини в Житомирі та інших містах України за її реальною ринковою ціною. Як результат, державний бюджет поповнився більш ніж на 296 млн. грн. з яких понад 13 млн. грн. за придбану деревину платили замовники сайту ТБ «Українська енергетична біржа». На сайті ueex.com.ua є можливість купувати дуб круглий із Житомира чи іншого регіону лише у великих обсягах – від 150 кубометрів. Однак, незважаючи на перспективи проекту, влада планує розширити встановлені обмеження.

Якщо ви стурбовані питанням, де можливо купувати дуб круглий в Житомирі чи будь-якій іншій області, прозоро, ​​відкрито та без корупції, звертайтесь до фахівців біржі. Отримувати актуальну інформацію про появу нових аукціонів зручно на сайті https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kupiti-kruglyak-duba-u-m-zhitomir-na-onlajn-auktsioni-prozorrosa/.