Сучасний формат електронних торгів має досить багато вагомих переваг. Одна з таких – це надання однакових шансів на перемогу кожному учаснику. Вже цього моменту достатньо для того, щоб звернути свою увагу на такі торги й спробувати в них взяти участь. Кількість аукціонів з кожним днем тільки збільшується. Ця тенденція стосується самих різних категорій, починаючи з канцелярії та закінчуючи нерухомістю.

Особливої уваги заслуговують торги, на яких відбувається продаж майна банкрутів. Тобто, це може бути власність осіб або ж цілих компаній, які не виконали свою зобов’язання по кредиту. Як результат, предмет самих торгів переходить у власність держави. Вона ж, в свою чергу, має можливість виставити такий лот на аукціон, де учасники матимуть змогу отримати цей лот за більш цікавою ціною.

Щоб ознайомитись з повним переліком оголошень, ви можете перейти на сайт sale.uub.com.ua, який в цьому компоненті все ще вважається одним з кращих. Ви самі в праві обрати той сервіс, який сподобається вам найбільше. Головне – це обирати саме акредитований сервіс, щоб у вас не виникало проблем надалі. 

Яке майно може реалізовуватися таким чином?

Одне з досить доцільних питань стосується того, яке саме майно може продаватися в форматі торгів. 

Питання дійсно актуальне й досить велика кількість потенційних учасників подібних аукціонів зацікавлені в тому, щоб отримати чітку відповідь на це питання. 

Насправді ж, чогось особливого тут немає і майном банкрута може бути будь-що. Для прикладу можна привести:

  • Житлові та нежитлові приміщення – це може бути квартира, якась кімната, складське приміщення й все в цьому роді;
  • Транспортні засоби – майном банкрутів може виступати й техніка. Тобто, серед лотів ви можете найти легковий транспорт, спеціалізовану техніку і навіть вантажну;
  • Земельні ділянки – це один з досить частих лотів. Нерідко, підприємці беруть в кредит земельні ділянки з метою ведення на них певного господарства. В зв’язку з певними труднощами, така нерухомість дуже часто повертається на баланс держави;
  • Електроніка – на подібних торгах ви також можете знайти великий перелік електроніки. Ви дійсно в праві обирати техніку, яка вам справді цікава. Це можуть бути комп’ютери, ноутбук, телефони й тому подібне.

Це лише декілька прикладів того, яким може бути майно банкрутів. Щоб ознайомитися зі всіма доступними варіантами, вам потрібно перейти безпосередньо на сам електронний майданчик і уже там за допомогою фільтру відібрати ті лоти, як і потенційно можуть вас зацікавити. Все це робиться елементарним чином. На те, щоб налаштувати фільтр вам не знадобиться більше 10-ти хвилин.

Якщо ж ви бажаєте ще більш спросити собі завдання, то у вас є можливість підключити телеграм-бот, за допомогою якого можна буде отримувати повідомлення про нові торги прямо на свій мобільний телефон.

Відповідно, ви зможете легко отримувати всі цікаві оголошення, знаходячись в будь-якій точці світу. Все ще вам для цього знадобиться – це лише стабільний доступ в інтернет. Якщо ж сам формат телеграму вам нецікавий, ви можете підключити цього ж бота до вайбера або фейсбуку. Тут все залежить від того, чим користуєтесь ви самі.

Для того, щоб більш детально ознайомитися з тим, як проходить реалізація майна боржників, можете перейти за посиланням https://sale.uub.com.ua/ru/filter/bankrupts-property та ознайомитись з  самою процедурою. Все це працює за стандартним принципом і нічого важкого в ньому немає.