Електронні комерційні торги (тендери) проводяться організаціями і фізичними особами на власні фінансові кошти і за встановленими ними правилами за допомогою сайтів-платформ.

«Прозорро.Продажі» https://sale.uub.com.ua/filter/commercial-trades здійснює сучасний публічний аукціон. Даний майданчик налагоджен для відкритих продажів, покупок і здачі в оренду як державного, так і приватного майна.

Електронні торги «Прозорро.Продажі» це аукціони, які проводяться комерційними компаніями або приватними особами для реалізації будь-якого виду рухомого майна та нерухомості, виконання робіт і надання послуг громадянам або приватним підприємствам різних форм власності у вигляді тендера.

Продажі на майданчику Prozorro.Sale організовані за принципом налагодженості і прозорості. Підприємства та фізособи реєструються, оплачують внески і представляють необхідні документи. Виставлене майно буде реалізовано гарантовано за найоптимальнішою ціною.

Як брати участь в тендерах комерційних організацій

Prozorro.Sale ще новий, але вже досить добре зарекомендував себе ресурс для державних і приватних підприємств і фізосіб. Замовники і клієнти з великим ентузіазмом беруть участь в торгах на нашому майданчику.

Ресурс публічного аукціону широко інформує учасників про наявність і появі нових тендерів. Участь в електронних торгах дозволяє заощадити витрати на рекламу, таким чином направити звільнені кошти в розвиток бізнесу. Існує можливість отримати додатковий прибуток, оскільки ціна лота може істотно збільшитися. Це стимулює підприємства на ревізію наявного рухомого і нерухомого майна, щоб реалізувати не використоване.

«Українська універсальна біржа» відразу почала проводити електронні тендери на майданчику Prozorro.Sale — на сайті sale.uub.com.ua. Результатом участі задоволені наші клієнти, вони перемагають в комерційних торгах і укладають вигідні контракти.

Що потрібно, щоб взяти участь в тендерах? Нагадуємо, що це може бути будь-яка організація чи фізична особа ІП або самозайнятий громадянин. Отже:

•  реєстрація на «Українській універсальній біржі»;

•  вибір лота. Зручна форма пошуку забезпечить легко знайти цікаві лоти. У розділі сайту «Комерційні торги» є можливість сортування по регіону, найменуванню замовника, розміром бюджету або статусом аукціону;

•  оплатити гарантійний внесок та подати заявку на обраний лот. Ви берете участь!

Найголовніше істотна відмінність комерційних тендерів на Prozorro.Sale це повна анонімність. Замовники і учасники не знають найменувань один одного, таким чином, виключаються можливості відкатів. Презумпція чесності і відкритості торгів забезпечує всім учасникам обох сторін рівну конкуренцію. Ставки і початкові ціни відкриваються їм у міру згоди на участь. Кожному учаснику дано право поступово збільшувати вартість обраного лота.

Переваги участі в «Українській універсальній біржі» для клієнтів наступні:

1. Зручна пошукова система майданчика з можливістю відборів;

2. Цілодобова робота електронного аукціону;

3. Безперервне оновлення інформації про що з’явилися лотах і тендерах;

4. Можливість постійного навчання, величезна бібліотека знань;

5. Наявність доступу до електронних тендерів цілодобово і повсюдно, з будь-якого пункту населення земної кулі;

6. Можливість проконсультуватися індивідуально онлайн.