Починаючи з 2014-го року проведення державних закупівель та аукціонів стало значно прозорішим. Цього вдалося досягти завдяки створенню системи ПроЗорро, що повністю контролює проведення подібних операцій. Важливо зазначити, що на самому сайті ПроЗорро. Продажі немає можливості брати участь в торгах. Щоб стати учасником аукціону, потрібно знайти відповідний електронний майданчик, що буде акредитований в ProZorro.

Один з цікавих розділів, представлених на відповідному сайті – це аукціони з продажу арештованого майна. Як показує практика, є величезна кількість людей, які всерйоз зацікавлені в тому, щоб брати участь в таких торгах. Варто зазначити, що переможець повинен відповідати всім вимогам і перш за все, мати відповідний пакет документів для участі в таких аукціонах. Що стосується вдало обраного електронного майданчика, то це може бути сайт uub.in.ua. Українська універсальна біржа працює в цьому напрямі не перший рік і за цей показує себе виключно з позитивного боку.

Що можна віднести до арештованого майна

Варто зазначити, що коли мова йде про арештовані об’єкти, то сюди відносяться лише певні категорії лотів.

Як правило, на таких аукціонах можна побачити наступні типи майна:

  • Житлові приміщення;
  • Елітні авто;
  • Квартири;
  • Електроніка;
  • Побутова техніка. 

Це лише декілька прикладів того, що можна знайти на подібних аукціонах. Говорячи більш простою мовою, в таких категоріях можна знайти все, що може бути конфісковано владо через несплату внесків по кредиту.

Важливо нагадати про те, що арештоване майно – це ті об’єкти, що не були отримані в постійне користування покупцем через невиконання певних пунктів договору. Тобто, таке майно стає арештованим після того, коли людина немає змоги вносити за нього кошти до того моменту, доки не сплатить всю суму.

Велику кількість цікавих лотів можна знайти, якщо перейти за посиланням https://sale.uub.com.ua. Саме тут проводяться всі торги, якщо мова йде про українську універсальну біржу. Даний сервіс вважається одним з найбільш популярних та надійних, коли мова йде про аукціони. Сервіс акредитований в системі ПроЗорро. Продажі і ви можете бути цілком впевнені в тому, що ніяких порушень правил по ходу проведення торгів точно не буде.

Головне – це дотримуватись всіх умов, що прописані у відповідному блоці з умовами та регламентом.