Купівля лісу-кругляка доступна на електронних майданчиках, таких як ТБ «Українська енергетична біржа» https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/lis-kruglyak-vid-virobnika-u-kiivskij-oblasti-vidteper-prodaut-i/. Такий спосіб продажу містить багато переваг. Відкриті торги є порожниною прозорими. А значить, будь-який громадянин має право стежити за аукціоном в режимі реального часу. У відкритому доступі є інформація про всіх учасників.

Аукціон на відкритих біржах — прозора і чесна система, де існує рівна конкуренція між усіма учасниками. При цьому пильний контроль громадськості не допускає появи корупційних схем. Як наслідок, на біржі формується реальна ринкова вартість товару.

Купити ліс-кругляк в Київській та інших областях на торгах системи Prozorro.Sale

Раніше велика частина деревини продавалася за прямими договорами, сприяючи сприятливому появу і розвитку корупційних схем. Для боротьби з корупцією була запущена нова система Prozorro.Sale, яка передбачає прозорі і чесні аукціони для всіх учасників процесу.

З початку 2020 року за допомогою системи можна продати і купити лісоматеріали. Регламентує процес Постанова Кабінету Міністрів № 1178 «Про продаж необробленої деревини в Prozorro.Sale».

Система контролює продажу великими лісгоспами дерева-кругляка в Київській області і інших містах України на аукціонах, але з огляду на певні обмеження, що коливаються обсягів виставлених лотів (не менш 150 куб. метрів) і ціни (від 200 тис. грн.).

Брати участь в аукціонах можуть всі бажаючі, пройшовши реєстрацію, наприклад, на ТБ «Українська енергетична біржа».

Сучасний інтерфейс сайту ТБ УЕБ допоможе вам швидко, без будь-яких додаткових зусиль знайти необхідний лот з зробити на нього ставку. При цьому неважливо в Київській області або інший населеним пункті України ви знаходитеся.

Деревина-кругляк в Київській області від виробника на сайті ТБ УЕБ

Клієнти платформи ТБ «Українська енергетична біржа» на відкритих аукціонах по необробленому лісі принесли прибутку державним лісовим підприємства на суму понад 13 мільйонів гривень. Якщо і ви хочете купити ліс-кругляк в Київській області або інших містах, скористайтеся нашою платформою.

За весь період проведення відкритих онлайн-торгів лесових ресурсами було проведено понад 1000 торгів, дохід з яких склав 290 млн. грн. Такі показники свідчать про направлення продажу дерева на відкритих аукціонах дуже перспективним і прибутковим.