У цілому нині, альткоіни є більш ризикованими інвестиціями, ніж біткоін. Біткоін набув набагато більшого поширення, ніж будь-яка інша криптовалюта. Він також має найбільшу ринкову капіталізацію серед усіх криптовалют на ринку. Якщо ви не думаєте, що альткоін, який ви купуєте, перевершить біткоін протягом вашого інвестиційного періоду, то, можливо, вам краще просто купити біткоін.

Купити багато різних криптовалют у вас буде можливість на сайті https://www.bybit.com/kk-KZ/. Це сучасна крипто біржа, яка може забезпечити вас доступом до необхідних торгів та додаткових інструментів.

Криптовалютний ринок у порівнянні з фондовим ринком

Якщо ви фанат криптовалюти та знаєте основи роботи фондового ринку, ви, можливо, помітили, що між цими двома всесвітами є багато спільного. В обох випадках можна купувати та перепродувати майно, отримувати прибуток та інвестувати у різні проекти. Щоразу необхідно уважно читати спеціалізовану пресу та бути максимально поінформованим про ринки. Але між цими двома сферами існують і фундаментальні відмінності.

Фондова біржа, наприклад, існує вже кілька століть, і її функціонування інституціоналізоване, оточене законами та чітко визначеними організаціями. Більшість економіки працює завдяки їй. Криптовалюти з’явилися зовсім недавно. Біткоін з’явився в 2009 році, і розвиток цього сектора все ще перебуває в зародковому стані. Уряди по всьому світу не до кінця вивчили його, і тому він все ще є всесвітом, де поширені фінансові піраміди та інсайдерська торгівля.

Деякі передбачають, що крипто активи — це майбутнє фондового ринку, яким ми його знаємо сьогодні. Інші обережніші і говорять про паралельний ринок. Але багато крипто інвесторів згодні з тим, що частка криптовалют у реальній економіці зростатиме за рахунок фондового ринку. А щоб повноцінно володіти своїми крипто активами, попередньо вам слід навчитися їх зберігати.

Як безпечно зберігати криптовалюту

Якщо ви хочете зробити довгострокові інвестиції в криптовалюти, вам слід тримати свої цифрові активи подалі від торгових платформ, оскільки вони вразливі до злому в будь-який момент. Найкращим варіантом збереження цифрових активів є придбання апаратного гаманця. Апаратні гаманці — це автономні гаманці, які забезпечують холодне зберігання ваших криптовалют, роблячи їх неможливими для злому. Ledger Nano S — один із найкращих апаратних гаманців у світі, який дозволяє зберігати велику кількість криптовалют, оскільки він безпечний і гаманець можна легко використовувати.

Ще один варіант для зберігання криптовалюти – Exodus Wallet. Цей програмний гаманець має безліч функцій, що дозволяють вам заробляти відсотки на ваших цифрових активах, що роблять багато довгострокових інвесторів для отримання більшого прибутку. А придбати криптовалюти можна на біржі https://www.bybit.com/uk-UA/